Moti në Milano

26 Qershor E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
04:00
Reshje të lehta shiu
8°
0.8
3 m/s - 3.3
06:00
Shi
10°
1.8
3 m/s - 3.1
12:00
Shi
11°
2.2
5 m/s - 5
18:00
Mjegull
7°
0
1 m/s - 1.3
00:00
Pjesërisht me re
5°
0
2 m/s - 2

Arrin në 73 numri i të vdekurve nga përmbytjet në Bangladesh

2022-06-25 17:00:16
27 Qershor E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Reshje të lehta shiu
12°
0.7
2 m/s - 2
12:00
Reshje të lehta shiu
17°
0.6
3 m/s - 3.1
18:00
I kthjellët
9°
0
1 m/s - 1.1
00:00
I kthjellët
8°
0
1 m/s - 0.5
28 Qershor E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
14°
0.5
3 m/s - 2.9
12:00
Pjesërisht me re
20°
0
4 m/s - 3.8
18:00
Pothuajse i kthjellët
13°
0
2 m/s - 1.6
00:00
I kthjellët
12°
0
1 m/s - 0.6
29 Qershor E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Me diell
17°
0
3 m/s - 3.3
12:00
Pothuajse i kthjellët
22°
0.4
4 m/s - 3.9
18:00
I kthjellët
12°
0
2 m/s - 2.2
00:00
Pothuajse i kthjellët
9°
0
2 m/s - 2.1
30 Qershor E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Me diell
17°
0
1 m/s - 0.5
12:00
Pothuajse i kthjellët
22°
0.1
1 m/s - 1.2
18:00
I kthjellët
13°
0
3 m/s - 2.6
00:00
Pjesërisht me re
9°
0
3 m/s - 2.7
01 Korrik E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Reshje të lehta shiu
16°
0.7
2 m/s - 2.4
12:00
Shi
21°
1.8
3 m/s - 3
18:00
Pothuajse i kthjellët
13°
0
4 m/s - 3.8
00:00
Pjesërisht me re
10°
0
3 m/s - 2.8
02 Korrik E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Reshje të lehta shiu
15°
0.7
4 m/s - 3.7
12:00
Pothuajse i kthjellët
19°
0.1
5 m/s - 4.7
18:00
I kthjellët
12°
0
4 m/s - 4.3
00:00
I kthjellët
8°
0
3 m/s - 3.1
03 Korrik E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
I kthjellët
14°
0
3 m/s - 3.4
12:00
Me diell
21°
0
4 m/s - 3.8
18:00
Pothuajse i kthjellët
12°
0
3 m/s - 3.4
00:00
I kthjellët
8°
0
2 m/s - 2.4
04 Korrik E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Shi
17°
1.1
1 m/s - 1.1
12:00
Shi
17°
1.6
5 m/s - 4.9
18:00
I kthjellët
13°
0
2 m/s - 1.8
00:00
Pjesërisht me re
9°
0
3 m/s - 2.7

Milano

Milano është qyteti i dytë më i madh i Italisë, kryeqyteti i Provincës së Milanos dhe rajonit të Lombardisë në Italinë Veriore. Milano ka rreth 1,3 milion banorë, provinca e Milanos ka rreth 3,1 milion banorë dhe zona metropolitane jetojnë rreth 7 milion banorë.