Moti në Dortmund

28 Shtator E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
18:00
Pjesërisht me re
19°
0
2 m/s - 2.2
21:00
Pjesërisht me re
17°
0
2 m/s - 2.1
00:00
Pjesërisht me re
16°
0.1
3 m/s - 2.7

Po bëni plane për fundjavë? Ja si do të mbajë moti në Shqipëri

2023-09-28 17:33:27
29 Shtator E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
17°
0.1
5 m/s - 5.3
12:00
Shi
21°
1.3
6 m/s - 6.4
18:00
Pjesërisht me re
17°
0
5 m/s - 4.7
00:00
Pjesërisht me re
11°
0
2 m/s - 2.2
30 Shtator E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
11°
0
3 m/s - 3.2
12:00
Pjesërisht me re
18°
0
4 m/s - 3.9
18:00
Pjesërisht me re
13°
0
2 m/s - 2.2
00:00
I kthjellët
11°
0
3 m/s - 3
01 Tetor E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
11°
0
4 m/s - 4.1
12:00
Pjesërisht me re
20°
0
4 m/s - 4
18:00
Pjesërisht me re
17°
0
3 m/s - 2.8
00:00
Pjesërisht me re
15°
0
3 m/s - 3.1
02 Tetor E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
14°
0
3 m/s - 3
12:00
Pothuajse i kthjellët
23°
0
3 m/s - 3.1
18:00
Pjesërisht me re
19°
0
3 m/s - 2.5
00:00
Pjesërisht me re
19°
0.1
5 m/s - 4.7
03 Tetor E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Shi
19°
1.2
7 m/s - 6.5
12:00
Pjesërisht me re
16°
0.3
10 m/s - 9.5
18:00
Pothuajse i kthjellët
14°
0
6 m/s - 6.1
00:00
Pothuajse i kthjellët
12°
0.4
6 m/s - 5.7
04 Tetor E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Shi
11°
1
6 m/s - 6
12:00
Shi
13°
1.1
9 m/s - 8.5
18:00
Pothuajse i kthjellët
12°
0
4 m/s - 4
00:00
Pothuajse i kthjellët
8°
0
2 m/s - 2
05 Tetor E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
6°
0
2 m/s - 1.5
12:00
Pjesërisht me re
16°
0
1 m/s - 1
18:00
Pjesërisht me re
11°
0
1 m/s - 1.4
00:00
I kthjellët
8°
0
2 m/s - 2.1
06 Tetor E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
6°
0
3 m/s - 2.7
12:00
Me diell
18°
0
3 m/s - 2.6
18:00
I kthjellët
12°
0
3 m/s - 2.5
00:00
Pjesërisht me re
13°
0
5 m/s - 4.5
07 Tetor E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
13°
0
5 m/s - 4.5
12:00
Pjesërisht me re
21°
0
3 m/s - 3.3
18:00
Pothuajse i kthjellët
17°
0
3 m/s - 2.8

Dortmund

Dortmundi është një qytet në perëndim të Gjermanisë dhe gjendet në zonën e Ruhrit. Ai është qyteti dhe qendra tregtare e ekonomike më e madhe e Westfalenit dhe i përket landit të Nordrhein-Westfalenit.