Moti në Berlin

28 Shtator E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
18:00
Pjesërisht me re
22°
0
1 m/s - 1.4
21:00
Pjesërisht me re
17°
0
2 m/s - 1.8
00:00
Pjesërisht me re
15°
0
3 m/s - 2.6

Po bëni plane për fundjavë? Ja si do të mbajë moti në Shqipëri

2023-09-28 17:33:27
29 Shtator E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
15°
0.2
3 m/s - 3.2
12:00
Shi
21°
3.8
3 m/s - 2.8
18:00
Shi
18°
3.6
5 m/s - 4.9
00:00
Pjesërisht me re
17°
0
5 m/s - 5.4
30 Shtator E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
13°
0.2
5 m/s - 4.6
12:00
Pjesërisht me re
18°
0
5 m/s - 5.4
18:00
Pothuajse i kthjellët
15°
0
3 m/s - 3.1
00:00
Pjesërisht me re
12°
0
2 m/s - 2.4
01 Tetor E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
13°
0
3 m/s - 3.2
12:00
Pjesërisht me re
19°
0
4 m/s - 3.9
18:00
Pjesërisht me re
16°
0
2 m/s - 1.7
00:00
Pjesërisht me re
13°
0
2 m/s - 2.4
02 Tetor E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
12°
0
3 m/s - 2.8
12:00
Pjesërisht me re
22°
0
4 m/s - 3.8
18:00
Pjesërisht me re
17°
0
2 m/s - 2.4
00:00
Pjesërisht me re
15°
0
3 m/s - 2.5
03 Tetor E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
16°
0
5 m/s - 5.3
12:00
Pjesërisht me shi
24°
0.7
8 m/s - 8.4
18:00
Pothuajse i kthjellët
18°
0
10 m/s - 10.2
00:00
I kthjellët
12°
0
8 m/s - 7.6
04 Tetor E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
I kthjellët
12°
0.4
6 m/s - 6.1
12:00
Pjesërisht me shi
16°
0.8
7 m/s - 7
18:00
Pjesërisht me re
11°
0
2 m/s - 1.8
00:00
I kthjellët
9°
0
3 m/s - 3.3
05 Tetor E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
I kthjellët
8°
0
2 m/s - 2.4
12:00
Pjesërisht me re
15°
0.1
4 m/s - 3.6
18:00
Pjesërisht me re
10°
0
2 m/s - 2.4
00:00
I kthjellët
7°
0
2 m/s - 2.3
06 Tetor E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
I kthjellët
7°
0
2 m/s - 2.1
12:00
Pjesërisht me re
17°
0
3 m/s - 2.9
18:00
I kthjellët
11°
0
2 m/s - 2.3
00:00
I kthjellët
8°
0
2 m/s - 2.4
07 Tetor E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
I kthjellët
7°
0
3 m/s - 3
12:00
Me diell
20°
0
4 m/s - 3.6
18:00
Pjesërisht me re
14°
0
2 m/s - 2.4

Berlin

Berlini është kryeqyteti dhe qyteti më i madh i Gjermanisë, si dhe një nga 16 shtetet (land) e saj. Me një popullsi prej rreth 3.7 milion, Berlini është qyteti i dytë më i populluar në Bashkimin Europian dhe zona e shtatë më e populluar urbane në Bashkimin Europian.