HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Ulqin

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.07.2018 17–18 Klarvær 0 mm 26° 6 m/s - Laber bris nga perendim-jugperendim
18–24 Klarvær 0 mm 25° 6 m/s - Laber bris nga perendim-jugperendim
18.07.2018 00–06 Klarvær 0 mm 23° 2 m/s - Svak vind nga veri-veriperendim
06–12 Klarvær 0 mm 23° 2 m/s - Svak vind nga lindje-verilindje
12–18 Lettskyet 0 mm 26° 5 m/s - Lett bris nga perendim
18–24 Klarvær 0 mm 27° 7 m/s - Laber bris nga perendim-jugperendim
19.07.2018 00–06 Klarvær 0 mm 23° 3 m/s - Svak vind nga lindje
06–12 Klarvær 0 mm 23° 1 m/s - Flau vind nga lindje-juglindje
12–18 Klarvær 0 mm 26° 4 m/s - Lett bris nga jugperendim
18–24 Klarvær 0 mm 27° 7 m/s - Laber bris nga perendim-jugperendim
20.07.2018 00–06 Klarvær 0 mm 23° 3 m/s - Svak vind nga lindje-verilindje
08–14 Klarvær 0 mm 25° 1 m/s - Flau vind nga veri-verilindje
14–20 Klarvær 0 mm 27° 5 m/s - Lett bris nga perendim-jugperendim
20–02 Klarvær 0 mm 26° 5 m/s - Lett bris nga veriperendim
21.07.2018 02–08 Klarvær 0 mm 25° 3 m/s - Lett bris nga verilindje
08–14 Klarvær 0 mm 26° 4 m/s - Lett bris nga verilindje
14–20 Klarvær 0 mm 28° 5 m/s - Lett bris nga perendim
20–02 Klarvær 0 mm 26° 3 m/s - Svak vind nga perendim
22.07.2018 02–08 Klarvær 0 mm 24° 1 m/s - Flau vind nga veri
08–14 Skyet 0 mm 26° 4 m/s - Lett bris nga lindje-verilindje
14–20 Delvis skyet 0 mm 28° 5 m/s - Lett bris nga jug-juglindje
20–02 Delvis skyet 0 mm 26° 1 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim
23.07.2018 02–08 Skyet 0 mm 23° 3 m/s - Svak vind nga lindje-verilindje
08–14 Delvis skyet 0 mm 22° 5 m/s - Lett bris nga juglindje
14–20 Delvis skyet 0 mm 24° 3 m/s - Svak vind nga perendim-jugperendim
20–02 Delvis skyet 0 mm 24° 2 m/s - Svak vind nga perendim-jugperendim
24.07.2018 02–08 Lettskyet 0 mm 22° 3 m/s - Svak vind nga lindje
08–14 Delvis skyet 0 mm 23° 2 m/s - Svak vind nga verilindje
14–20 Delvis skyet 0 mm 26° 6 m/s - Laber bris nga perendim-jugperendim
20–02 Klarvær 0 mm 25° 2 m/s - Svak vind nga perendim-jugperendim
25.07.2018 02–08 Lettskyet 0 mm 23° 3 m/s - Svak vind nga lindje
08–14 Lettskyet 0 mm 24° 3 m/s - Svak vind nga lindje-verilindje
14–20 Lettskyet 0 mm 27° 6 m/s - Laber bris nga perendim-jugperendim
20–02 Regnbyger 2 mm 25° 3 m/s - Svak vind nga perendim-jugperendim
26.07.2018 02–08 Kraftige regnbyger 15 mm 23° 2 m/s - Svak vind nga lindje-verilindje
08–14 Lette regnbyger <1 mm 21° 3 m/s - Svak vind nga lindje
14–20 Delvis skyet 0 mm 25° 3 m/s - Svak vind nga jug-jugperendim
20–02 Lette regnbyger <1 mm 23° 2 m/s - Svak vind nga lindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.