HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Tivar

Dita Ora Reshje Temp. Era
24.03.2018 11–12 Delvis skyet 0 mm 2 m/s - Svak vind nga veri-verilindje
12–18 Skyet 0 mm 1 m/s - Flau vind nga veri-verilindje
18–24 Skyet 0 mm 1 m/s - Flau vind nga jug
25.03.2018 00–07 Delvis skyet 0 mm 1 m/s - Flau vind nga lindje
06–12 Delvis skyet 0 mm 1 m/s - Flau vind nga verilindje
12–18 Lett regn <1 mm 11° 2 m/s - Svak vind nga lindje-verilindje
18–24 Kraftige regnbyger 7 mm 10° 2 m/s - Svak vind nga lindje-verilindje
26.03.2018 00–06 Regnbyger 1 mm 2 m/s - Svak vind nga verilindje
06–12 Lett regn <1 mm 2 m/s - Flau vind nga lindje-verilindje
12–18 Regn 4 mm 11° 2 m/s - Svak vind nga lindje
18–24 Regn 1 mm 11° 1 m/s - Flau vind nga lindje-verilindje
27.03.2018 00–06 Lette regnbyger <1 mm 1 m/s - Flau vind nga verilindje
08–14 Regn 2 mm 2 m/s - Svak vind nga lindje-verilindje
14–20 Regnbyger 1 mm 11° 2 m/s - Svak vind nga veri-verilindje
20–02 Delvis skyet 0 mm 11° 1 m/s - Flau vind nga jug-jugperendim
28.03.2018 02–08 Delvis skyet 0 mm 1 m/s - Flau vind nga jug-juglindje
08–14 Skyet 0 mm 10° 1 m/s - Flau vind nga lindje
14–20 Skyet 0 mm 13° 2 m/s - Svak vind nga jug
20–02 Regn 3 mm 12° 2 m/s - Svak vind nga jug-juglindje
29.03.2018 02–08 Regn 4 mm 12° 4 m/s - Lett bris nga jug
08–14 Lett regn <1 mm 13° 4 m/s - Lett bris nga jug-jugperendim
14–20 Regnbyger 1 mm 15° 4 m/s - Lett bris nga jug-jugperendim
20–02 Regnbyger 1 mm 13° 2 m/s - Svak vind nga jug-juglindje
30.03.2018 02–08 Skyet 0 mm 12° 1 m/s - Flau vind nga juglindje
08–14 Regnbyger 1 mm 13° 2 m/s - Svak vind nga juglindje
14–20 Delvis skyet 0 mm 16° 3 m/s - Svak vind nga jug
20–02 Klarvær 0 mm 14° 1 m/s - Flau vind nga lindje-juglindje
31.03.2018 02–08 Delvis skyet 0 mm 13° 1 m/s - Flau vind nga verilindje
08–14 Delvis skyet 0 mm 15° 1 m/s - Flau vind nga lindje-verilindje
14–20 Lettskyet 0 mm 19° 3 m/s - Svak vind nga jug-juglindje
20–02 Skyet 0 mm 16° 1 m/s - Flau vind nga lindje
01.04.2018 02–08 Delvis skyet 0 mm 16° 1 m/s - Flau vind nga lindje-verilindje
08–14 Kraftig regn 6 mm 17° 2 m/s - Svak vind nga lindje-juglindje
14–20 Regnbyger 2 mm 15° 7 m/s - Laber bris nga jug
20–02 Klarvær 0 mm 14° 3 m/s - Svak vind nga jug
02.04.2018 02–08 Lette regnbyger <1 mm 13° 3 m/s - Svak vind nga jug-jugperendim
08–14 Lette regnbyger <1 mm 13° 2 m/s - Flau vind nga jugperendim
14–20 Klarvær 0 mm 15° 4 m/s - Lett bris nga perendim-jugperendim
20–02 Klarvær 0 mm 14° 1 m/s - Flau vind nga juglindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.