HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Rozhaje

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.07.2018 19–24 Regnbyger <1 mm 16° 3 m/s - Svak vind nga perendim-jugperendim
18.07.2018 00–06 Lett regn <1 mm 14° 2 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim
06–12 Regnbyger 2 mm 13° 2 m/s - Svak vind nga perendim-jugperendim
12–18 Lette regnbyger <1 mm 18° 4 m/s - Lett bris nga veriperendim
18–24 Klarvær 0 mm 18° 5 m/s - Lett bris nga perendim-jugperendim
19.07.2018 00–06 Klarvær 0 mm 14° 2 m/s - Svak vind nga perendim
06–12 Lettskyet 0 mm 13° 2 m/s - Svak vind nga perendim-jugperendim
12–18 Delvis skyet 0 mm 19° 5 m/s - Lett bris nga perendim-jugperendim
18–24 Delvis skyet 0 mm 19° 4 m/s - Lett bris nga veriperendim
20.07.2018 00–06 Lettskyet 0 mm 14° 2 m/s - Svak vind nga perendim
08–14 Lett regn <1 mm 15° 2 m/s - Svak vind nga perendim-jugperendim
14–20 Lettskyet 0 mm 20° 3 m/s - Svak vind nga veriperendim
20–02 Klarvær 0 mm 16° 1 m/s - Flau vind nga veri-veriperendim
21.07.2018 02–08 Klarvær 0 mm 12° 1 m/s - Flau vind nga jug
08–14 Klarvær 0 mm 16° 1 m/s - Flau vind nga perendim
14–20 Klarvær 0 mm 23° 3 m/s - Svak vind nga perendim-jugperendim
20–02 Klarvær 0 mm 19° 1 m/s - Flau vind nga jug-jugperendim
22.07.2018 02–08 Klarvær 0 mm 15° 2 m/s - Flau vind nga jug-jugperendim
08–14 Delvis skyet 0 mm 21° 2 m/s - Svak vind nga jugperendim
14–20 Delvis skyet 0 mm 25° 5 m/s - Lett bris nga jugperendim
20–02 Delvis skyet 0 mm 19° 3 m/s - Svak vind nga jugperendim
23.07.2018 02–08 Lettskyet 0 mm 15° 2 m/s - Svak vind nga jug-jugperendim
08–14 Regn 2 mm 16° 1 m/s - Flau vind nga perendim
14–20 Kraftig regn 9 mm 18° 1 m/s - Flau vind nga veri-verilindje
20–02 Skyet 0 mm 14° 2 m/s - Svak vind nga veri-verilindje
24.07.2018 02–08 Regn 1 mm 13° 1 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim
08–14 Regn 3 mm 15° 2 m/s - Svak vind nga veri
14–20 Regnbyger 2 mm 18° 2 m/s - Svak vind nga verilindje
20–02 Lett regn <1 mm 15° 2 m/s - Svak vind nga verilindje
25.07.2018 02–08 Skyet 0 mm 14° 1 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim
08–14 Lette regnbyger <1 mm 15° 2 m/s - Svak vind nga verilindje
14–20 Regn 2 mm 20° 3 m/s - Svak vind nga veri-verilindje
20–02 Skyet 0 mm 15° 1 m/s - Flau vind nga veri-verilindje
26.07.2018 02–08 Lett regn <1 mm 15° 1 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim
08–14 Kraftig regn 5 mm 16° 1 m/s - Flau vind nga veriperendim
14–20 Kraftig regn 6 mm 18° 1 m/s - Flau vind nga veri
20–02 Regn 1 mm 16° 1 m/s - Flau vind nga veri
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.