HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Presheve

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.12.2017 10–12 Rain <1 mm 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
12–18 Partly cloudy 0 mm 5 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
18.12.2017 00–06 Cloudy 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
06–12 Cloudy 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
12–18 Light snow <1 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
18–24 Partly cloudy 0 mm -1° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
19.12.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm -2° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
06–12 Partly cloudy 0 mm -3° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
12–18 Cloudy 0 mm 4 m/s - Fllad i butë nga veri
18–24 Partly cloudy 0 mm -2° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
20.12.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm -4° 3 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
07–13 Clear sky 0 mm -6° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
13–19 Clear sky 0 mm -1° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
19–01 Clear sky 0 mm -6° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
21.12.2017 01–07 Clear sky 0 mm -8° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
07–13 Clear sky 0 mm -8° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
13–19 Clear sky 0 mm -1° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
19–01 Clear sky 0 mm -6° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
22.12.2017 01–07 Clear sky 0 mm -7° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
07–13 Cloudy 0 mm -7° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
13–19 Cloudy 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
19–01 Partly cloudy 0 mm -1° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
23.12.2017 01–07 Partly cloudy 0 mm -1° 4 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
07–13 Partly cloudy 0 mm -2° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
13–19 Cloudy 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
19–01 Light snow <1 mm -2° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
24.12.2017 01–07 Snow 1 mm -2° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
07–13 Partly cloudy 0 mm -3° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
13–19 Partly cloudy 0 mm 4 m/s - Fllad i butë nga veri
19–01 Partly cloudy 0 mm -4° 4 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
25.12.2017 01–07 Partly cloudy 0 mm -4° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
07–13 Clear sky 0 mm -6° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
13–19 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
19–01 Clear sky 0 mm -5° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
26.12.2017 01–07 Clear sky 0 mm -5° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
07–13 Fair 0 mm -7° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
13–19 Clear sky 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
19–01 Clear sky 0 mm -2° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2017 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.