HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Plave

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.07.2018 15–18 Regnbyger 1 mm 21° 4 m/s - Lett bris nga perendim
18–24 Delvis skyet 0 mm 17° 1 m/s - Flau vind nga veriperendim
18.07.2018 00–06 Tåke 0 mm 14° 2 m/s - Flau vind nga veri-veriperendim
06–12 Delvis skyet 0 mm 13° 2 m/s - Svak vind nga veri
12–18 Lettskyet 0 mm 20° 3 m/s - Lett bris nga veri-veriperendim
18–24 Klarvær 0 mm 19° 3 m/s - Svak vind nga veri-veriperendim
19.07.2018 00–06 Klarvær 0 mm 14° 2 m/s - Svak vind nga veri-veriperendim
06–12 Delvis skyet 0 mm 11° 1 m/s - Flau vind nga veri-verilindje
12–18 Delvis skyet 0 mm 20° 4 m/s - Lett bris nga veri-veriperendim
18–24 Lettskyet 0 mm 19° 2 m/s - Svak vind nga veri-veriperendim
20.07.2018 00–06 Lettskyet 0 mm 14° 2 m/s - Svak vind nga veri-veriperendim
08–14 Skyet 0 mm 16° 3 m/s - Svak vind nga veri-veriperendim
14–20 Klarvær 0 mm 20° 3 m/s - Svak vind nga veri-veriperendim
20–02 Klarvær 0 mm 18° 1 m/s - Flau vind nga veri
21.07.2018 02–08 Klarvær 0 mm 11° 1 m/s - Flau vind nga lindje-juglindje
08–14 Klarvær 0 mm 17° 1 m/s - Flau vind nga veri
14–20 Klarvær 0 mm 24° 3 m/s - Svak vind nga veriperendim
20–02 Klarvær 0 mm 21° 1 m/s - Flau vind nga lindje-verilindje
22.07.2018 02–08 Klarvær 0 mm 15° 1 m/s - Flau vind nga juglindje
08–14 Delvis skyet 0 mm 21° 1 m/s - Flau vind nga jug-jugperendim
14–20 Delvis skyet 0 mm 25° 4 m/s - Lett bris nga jugperendim
20–02 Delvis skyet 0 mm 19° 2 m/s - Svak vind nga jug-jugperendim
23.07.2018 02–08 Delvis skyet 0 mm 16° 2 m/s - Svak vind nga jug
08–14 Kraftig regn 7 mm 17° 0 m/s - Stille nga veri-verilindje
14–20 Kraftig regn 8 mm 18° 1 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim
20–02 Skyet 0 mm 15° 1 m/s - Flau vind nga veri-verilindje
24.07.2018 02–08 Lett regn <1 mm 13° 1 m/s - Flau vind nga verilindje
08–14 Kraftig regn 6 mm 16° 2 m/s - Svak vind nga veri
14–20 Regn 3 mm 19° 2 m/s - Svak vind nga veri
20–02 Skyet 0 mm 15° 1 m/s - Flau vind nga veri
25.07.2018 02–08 Delvis skyet 0 mm 14° 1 m/s - Flau vind nga veri
08–14 Kraftig regn 8 mm 17° 1 m/s - Flau vind nga veri-verilindje
14–20 Kraftig regn 9 mm 20° 2 m/s - Svak vind nga veri-veriperendim
20–02 Skyet 0 mm 16° 1 m/s - Flau vind nga veri
26.07.2018 02–08 Skyet 0 mm 15° 1 m/s - Flau vind nga veri-veriperendim
08–14 Kraftig regn 7 mm 17° 1 m/s - Flau vind nga veri-veriperendim
14–20 Regn 3 mm 19° 1 m/s - Flau vind nga perendim
20–02 Skyet 0 mm 17° 1 m/s - Flau vind nga veri-veriperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.