HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Vore

Dita Ora Reshje Temp. Era
23.11.2017 11–12 Clear sky 0 mm 15° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Fair 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
18–24 Clear sky 0 mm 2 m/s - Ere e lehte nga lindje
24.11.2017 00–06 Fair 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
06–12 Cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
12–18 Cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
25.11.2017 00–06 Fair 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
18–24 Cloudy 0 mm 10° 2 m/s - Ere e lehte nga juglindje
26.11.2017 00–06 Cloudy 0 mm 11° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
07–13 Partly cloudy 0 mm 13° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
13–19 Heavy rain showers 16 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
19–01 Heavy rain showers 11 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
27.11.2017 01–07 Fair 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
07–13 Fair 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
13–19 Partly cloudy 0 mm 12° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
19–01 Cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri
28.11.2017 01–07 Partly cloudy 0 mm 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
07–13 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
13–19 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
19–01 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
29.11.2017 01–07 Partly cloudy 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
07–13 Partly cloudy 0 mm 4 m/s - Fllad i butë nga lindje-juglindje
13–19 Cloudy 0 mm 13° 4 m/s - Fllad i butë nga juglindje
19–01 Cloudy 0 mm 13° 5 m/s - Fllad i butë nga juglindje
30.11.2017 01–07 Rain 4 mm 13° 5 m/s - Fllad i butë nga juglindje
07–13 Heavy rain 11 mm 12° 6 m/s - Fllad i mirë nga jug-juglindje
13–19 Heavy rain 26 mm 14° 5 m/s - Fllad i butë nga jug-juglindje
19–01 Heavy rain 7 mm 12° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
01.12.2017 01–07 Rain showers 1 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
07–13 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
13–19 Partly cloudy 0 mm 13° 0 m/s - Qetesi nga juglindje
19–01 Rain showers 2 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
02.12.2017 01–07 Rain showers 1 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
07–13 Rain showers 3 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
13–19 Rain showers 2 mm 4 m/s - Fllad i butë nga jug
19–01 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2017 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.