Na ndiqni

ne Instagram

Moti ne Ure Vajgurore

Dita Ora Reshje Temp. Era
23.10.2018 11–12 Cloudy 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
12–18 Fair 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
18–24 Fair 0 mm 20° 0 m/s - Qetesi nga veri
24.10.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
06–12 Fair 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
12–18 Fair 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
18–24 Fair 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
25.10.2018 00–06 Fair 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
06–12 Clear sky 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
12–18 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
18–24 Clear sky 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
26.10.2018 00–06 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Fair 0 mm 16° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
27.10.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 16° 3 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
08–14 Cloudy 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 24° 4 m/s - Fllad i butë nga jug
20–02 Clear sky 0 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga jug-juglindje
28.10.2018 02–07 Clear sky 0 mm 16° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
07–13 Partly cloudy 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
13–19 Clear sky 0 mm 23° 4 m/s - Fllad i butë nga jug-juglindje
19–01 Partly cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
29.10.2018 01–07 Cloudy 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
07–13 Cloudy 0 mm 18° 4 m/s - Fllad i butë nga juglindje
13–19 Light rain <1 mm 22° 5 m/s - Fllad i butë nga juglindje
19–01 Heavy rain 15 mm 20° 5 m/s - Fllad i butë nga juglindje
30.10.2018 01–07 Rain showers 3 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
07–13 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
13–19 Partly cloudy 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
19–01 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
31.10.2018 01–07 Partly cloudy 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
07–13 Fair 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
13–19 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
19–01 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
01.11.2018 01–07 Clear sky 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
07–13 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
13–19 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
19–01 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.