Na ndiqni

ne Instagram

Moti ne Tepelene

Dita Ora Reshje Temp. Era
23.10.2018 11–12 Cloudy 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
12–18 Cloudy 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
18–24 Fair 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
24.10.2018 00–06 Fair 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
06–12 Fair 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
12–18 Fair 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
18–24 Partly cloudy 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
25.10.2018 00–06 Light rain showers <1 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
06–12 Clear sky 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
12–18 Clear sky 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
18–24 Clear sky 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
26.10.2018 00–06 Clear sky 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
08–14 Clear sky 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
20–02 Cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
27.10.2018 02–08 Light rain <1 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
08–14 Rain 2 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
14–20 Rain 2 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug
20–02 Cloudy 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
28.10.2018 02–07 Rain showers 1 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
07–13 Cloudy 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
13–19 Light rain <1 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga jug
19–01 Light rain showers <1 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
29.10.2018 01–07 Cloudy 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
07–13 Rain 1 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
13–19 Rain 2 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga jug
19–01 Heavy rain 10 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
30.10.2018 01–07 Rain showers 3 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
07–13 Partly cloudy 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
13–19 Fair 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
19–01 Clear sky 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
31.10.2018 01–07 Fair 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
07–13 Clear sky 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
13–19 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
19–01 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
01.11.2018 01–07 Clear sky 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
07–13 Clear sky 0 mm 12° 0 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
13–19 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
19–01 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.