HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Shijak

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.07.2018 15–18 Heavy rain showers 3 mm 28° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Fair 0 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
18.07.2018 00–06 Fair 0 mm 22° 0 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
06–12 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
12–18 Clear sky 0 mm 28° 4 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
18–24 Clear sky 0 mm 27° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
19.07.2018 00–06 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
06–12 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
12–18 Clear sky 0 mm 29° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Clear sky 0 mm 27° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20.07.2018 00–06 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 24° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim
14–20 Clear sky 0 mm 29° 5 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
21.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 24° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 31° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 25° 2 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
22.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Cloudy 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 30° 4 m/s - Fllad i butë nga jug-jugperendim
20–02 Fair 0 mm 27° 3 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
23.07.2018 02–08 Rain 4 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Light rain showers <1 mm 20° 2 m/s - Ere e lehte nga verilindje
14–20 Rain showers 1 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Fair 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
24.07.2018 02–08 Fair 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Light rain showers <1 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 26° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
25.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Fair 0 mm 27° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
26.07.2018 02–08 Rain showers 3 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Rain showers 1 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
14–20 Heavy rain 5 mm 27° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Rain showers 1 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.