HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Sarande

Dita Ora Reshje Temp. Era
24.03.2018 16–18 Rain showers 1 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
25.03.2018 00–07 Light rain showers <1 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
06–12 Rain 1 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
12–18 Rain 4 mm 12° 5 m/s - Fllad i butë nga lindje
18–24 Heavy rain 6 mm 12° 4 m/s - Fllad i butë nga lindje
26.03.2018 00–06 Rain 1 mm 11° 4 m/s - Fllad i butë nga lindje
06–12 Heavy rain 8 mm 10° 4 m/s - Fllad i butë nga lindje
12–18 Heavy rain 10 mm 12° 6 m/s - Fllad i mirë nga jug-juglindje
18–24 Heavy rain 5 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
27.03.2018 00–06 Heavy rain 6 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Heavy rain showers 6 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Fair 0 mm 14° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Fair 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
28.03.2018 02–08 Fair 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Fair 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 16° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
29.03.2018 02–08 Light rain <1 mm 10° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Light rain showers <1 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 17° 4 m/s - Fllad i butë nga jug
20–02 Partly cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
30.03.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 11° 3 m/s - Fllad i butë nga lindje-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga jug
20–02 Fair 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
31.03.2018 02–08 Fair 0 mm 10° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 13° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 21° 4 m/s - Fllad i butë nga jug
20–02 Partly cloudy 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
01.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 14° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
14–20 Fair 0 mm 21° 8 m/s - Fresh breeze nga jug-juglindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 16° 4 m/s - Fllad i butë nga jug-juglindje
02.04.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
14–20 Fair 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.