HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Rrogozhine

Dita Ora Reshje Temp. Era
24.03.2018 14–18 Partly cloudy 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Ere e lehte nga perendim
25.03.2018 00–07 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
12–18 Rain 3 mm 14° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
18–24 Rain 1 mm 5 m/s - Fllad i butë nga lindje
26.03.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 4 m/s - Fllad i butë nga lindje-juglindje
06–12 Rain 2 mm 4 m/s - Fllad i butë nga lindje-juglindje
12–18 Rain showers 2 mm 13° 4 m/s - Fllad i butë nga juglindje
18–24 Rain showers 2 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
27.03.2018 00–06 Rain showers 4 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
08–14 Heavy rain showers 6 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
14–20 Heavy rain showers 6 mm 13° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Rain showers 1 mm 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
28.03.2018 02–08 Fair 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 16° 4 m/s - Fllad i butë nga jugperendim
20–02 Cloudy 0 mm 11° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug
29.03.2018 02–08 Cloudy 0 mm 11° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
08–14 Fair 0 mm 12° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
14–20 Cloudy 0 mm 19° 5 m/s - Fllad i butë nga jugperendim
20–02 Fair 0 mm 15° 5 m/s - Fllad i butë nga jug-jugperendim
30.03.2018 02–08 Fair 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
08–14 Fair 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
31.03.2018 02–08 Clear sky 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
14–20 Cloudy 0 mm 24° 3 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
20–02 Cloudy 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
01.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 16° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 17° 6 m/s - Fllad i mirë nga juglindje
14–20 Light rain showers <1 mm 24° 9 m/s - Fresh breeze nga jug-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 15° 5 m/s - Fllad i butë nga jug-jugperendim
02.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 17° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.