HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Roskovec

Dita Ora Reshje Temp. Era
23.09.2017 12–18 Fair 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
24.09.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
12–18 Cloudy 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Heavy rain 5 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
25.09.2017 00–06 Rain showers 1 mm 16° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
12–18 Heavy rain 5 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
26.09.2017 00–06 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Fair 0 mm 17° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Fair 0 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
27.09.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
08–14 Rain 1 mm 18° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 20° 0 m/s - Ere e lehte nga juglindje
28.09.2017 02–08 Fair 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
14–20 Rain showers 3 mm 24° 3 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Light rain <1 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
29.09.2017 02–08 Rain showers 1 mm 16° 0 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
08–14 Heavy rain 6 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Fair 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
20–02 Fair 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
30.09.2017 02–08 Fair 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Fair 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
01.10.2017 02–08 Clear sky 0 mm 14° 2 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Fair 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
02.10.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip