Na ndiqni

ne Instagram

Moti ne Puke

Dita Ora Reshje Temp. Era
26.09.2018 11–12 Clear sky 0 mm 10° 9 m/s - Fresh breeze nga verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 12° 8 m/s - Fllad i mirë nga verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 11° 5 m/s - Fllad i butë nga verilindje
27.09.2018 00–06 Fair 0 mm 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 13° 6 m/s - Fllad i mirë nga verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 14° 6 m/s - Fllad i mirë nga verilindje
28.09.2018 00–06 Clear sky 0 mm 5 m/s - Fllad i butë nga verilindje
06–12 Fair 0 mm 5 m/s - Fllad i butë nga verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 17° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
18–24 Cloudy 0 mm 16° 2 m/s - Ere e lehte nga verilindje
29.09.2018 00–06 Cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Cloudy 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
14–20 Fair 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 12° 5 m/s - Fllad i butë nga verilindje
30.09.2018 02–08 Heavy rain showers 5 mm 7 m/s - Fllad i mirë nga verilindje
08–14 Heavy rain showers 8 mm 7 m/s - Fllad i mirë nga verilindje
14–20 Rain showers 1 mm 7 m/s - Fllad i mirë nga verilindje
20–02 Light rain showers <1 mm 7 m/s - Fllad i mirë nga verilindje
01.10.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 5 m/s - Fllad i butë nga verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 5 m/s - Fllad i butë nga verilindje
14–20 Fair 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
02.10.2018 02–08 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Light rain showers <1 mm 12° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
14–20 Fair 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
03.10.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 13° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Fair 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Fair 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
04.10.2018 02–08 Clear sky 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 22° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
05.10.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 23° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 16° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.