HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Polican

Dita Ora Reshje Temp. Era
23.06.2018 01–06 Cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
06–12 Rain 1 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
12–18 Heavy rain 13 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
18–24 Heavy rain 5 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
24.06.2018 00–06 Light rain showers <1 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
06–12 Partly cloudy 0 mm 18° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje
12–18 Rain showers 4 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
25.06.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 17° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje
06–12 Rain 1 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
12–18 Heavy rain 9 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
20–02 Rain 2 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
26.06.2018 02–08 Rain 3 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Light rain <1 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
20–02 Cloudy 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
27.06.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
28.06.2018 02–08 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Cloudy 0 mm 20° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Fair 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
29.06.2018 02–08 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Light rain showers <1 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
14–20 Rain showers 1 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Fair 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
30.06.2018 02–08 Fair 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Rain showers 1 mm 23° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
01.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
20–02 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
02.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.