HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Perrenjas

Dita Ora Reshje Temp. Era
18.10.2017 19–24 Partly cloudy 0 mm 17° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
19.10.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
06–12 Fair 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
12–18 Clear sky 0 mm 21° 0 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
18–24 Clear sky 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20.10.2017 00–06 Fair 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
06–12 Fair 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Partly cloudy 0 mm 20° 0 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
21.10.2017 00–06 Fair 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Clear sky 0 mm 12° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
20–02 Fair 0 mm 12° 2 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
22.10.2017 02–08 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Clear sky 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
23.10.2017 02–08 Cloudy 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
08–14 Heavy rain showers 7 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
14–20 Light rain showers <1 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Rain 1 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
24.10.2017 02–08 Heavy rain 5 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
08–14 Light rain <1 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
14–20 Cloudy 0 mm 12° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
20–02 Light rain <1 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
25.10.2017 02–08 Cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
14–20 Cloudy 0 mm 12° 4 m/s - Fllad i butë nga lindje-verilindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
26.10.2017 02–08 Fair 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
08–14 Fair 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
20–02 Clear sky 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
27.10.2017 02–08 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Cloudy 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
20–02 Cloudy 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2017 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.