HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Orikum

Dita Ora Reshje Temp. Era
20.08.2017 21–24 Partly cloudy 0 mm 27° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
21.08.2017 00–06 Light rain showers <1 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
06–12 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 28° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
18–24 Fair 0 mm 26° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
22.08.2017 00–06 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
06–12 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
12–18 Clear sky 0 mm 27° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
18–24 Clear sky 0 mm 25° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
23.08.2017 00–06 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 25° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim
14–20 Clear sky 0 mm 28° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
24.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Clear sky 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 29° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
25.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 29° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
26.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 30° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
27.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 27° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 31° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
28.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 27° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Clear sky 0 mm 30° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
29.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 28° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 28° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 32° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 29° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip