HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Milot

Dita Ora Reshje Temp. Era
20.08.2018 21–24 Clear sky 0 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
21.08.2018 00–06 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
06–12 Clear sky 0 mm 22° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 32° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 29° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
22.08.2018 00–06 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
12–18 Fair 0 mm 32° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
18–24 Clear sky 0 mm 28° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
23.08.2018 00–06 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Fair 0 mm 32° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Fair 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
24.08.2018 02–08 Fair 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
08–14 Light rain showers <1 mm 26° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Light rain showers <1 mm 30° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
25.08.2018 02–08 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
08–14 Light rain showers <1 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 28° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
26.08.2018 02–08 Rain 1 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
08–14 Rain showers 1 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
14–20 Fair 0 mm 29° 4 m/s - Fllad i butë nga jugperendim
20–02 Heavy rain 7 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug
27.08.2018 02–08 Rain 2 mm 20° 4 m/s - Fllad i butë nga jug-juglindje
08–14 Rain showers 1 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim
14–20 Rain showers 1 mm 23° 4 m/s - Fllad i butë nga jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
28.08.2018 02–08 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
20–02 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
29.08.2018 02–08 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 26° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.