HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Memaliaj

Dita Ora Reshje Temp. Era
23.06.2018 07–12 Rain <1 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
12–18 Rain showers 4 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Rain 1 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
24.06.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
06–12 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
12–18 Heavy rain showers 6 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
18–24 Partly cloudy 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
25.06.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
06–12 Rain 1 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
12–18 Heavy rain 15 mm 21° 0 m/s - Qetesi nga perendim
20–02 Rain 3 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
26.06.2018 02–08 Rain 2 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Cloudy 0 mm 19° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Light rain <1 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
20–02 Cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
27.06.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Light rain showers <1 mm 21° 2 m/s - Ere e lehte nga juglindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
20–02 Light rain showers <1 mm 21° 0 m/s - Ere e lehte nga jug
28.06.2018 02–08 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
08–14 Fair 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
29.06.2018 02–08 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 21° 0 m/s - Ere e lehte nga juglindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 24° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Fair 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
30.06.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
08–14 Light rain showers <1 mm 19° 0 m/s - Qetesi nga perendim
14–20 Rain showers 1 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
01.07.2018 02–08 Fair 0 mm 19° 0 m/s - Qetesi nga lindje-verilindje
08–14 Fair 0 mm 21° 0 m/s - Qetesi nga juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 27° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
02.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.