HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Mamurras

Dita Ora Reshje Temp. Era
27.05.2017 19–24 Clear sky 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
28.05.2017 00–06 Clear sky 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
06–12 Clear sky 0 mm 16° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
29.05.2017 00–06 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
06–12 Clear sky 0 mm 16° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
12–18 Fair 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
30.05.2017 00–06 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
08–14 Fair 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 24° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
31.05.2017 02–08 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Fair 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
01.06.2017 02–08 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
02.06.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
08–14 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
03.06.2017 02–08 Fair 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Rain showers 2 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Rain 1 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
20–02 Fair 0 mm 23° 0 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
04.06.2017 02–08 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Fair 0 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
05.06.2017 02–08 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
08–14 Light rain showers <1 mm 24° 0 m/s - Ere e lehte nga verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 26° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip