Na ndiqni

ne Instagram

Moti ne Librazhd

Dita Ora Reshje Temp. Era
23.10.2018 11–12 Cloudy 0 mm 16° 5 m/s - Fllad i butë nga lindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 17° 5 m/s - Fllad i butë nga lindje
18–24 Fair 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
24.10.2018 00–06 Fair 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
06–12 Fair 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Fair 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
25.10.2018 00–06 Fair 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
06–12 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
12–18 Clear sky 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
18–24 Clear sky 0 mm 13° 0 m/s - Ere e lehte nga verilindje
26.10.2018 00–06 Clear sky 0 mm 0 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 10° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
27.10.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 14° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Light rain <1 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
14–20 Rain 1 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
28.10.2018 02–07 Partly cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
07–13 Cloudy 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
13–19 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
19–01 Partly cloudy 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
29.10.2018 01–07 Cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
07–13 Cloudy 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
13–19 Cloudy 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
19–01 Heavy rain 7 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
30.10.2018 01–07 Heavy rain 10 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
07–13 Rain showers 1 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
13–19 Fair 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
19–01 Clear sky 0 mm 12° 0 m/s - Qetesi nga veriperendim
31.10.2018 01–07 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
07–13 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
13–19 Clear sky 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
19–01 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
01.11.2018 01–07 Clear sky 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
07–13 Clear sky 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
13–19 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
19–01 Clear sky 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.