HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Libohove

Dita Ora Reshje Temp. Era
23.06.2018 07–12 Cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
12–18 Rain showers 1 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Fair 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
24.06.2018 00–06 Fair 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
12–18 Rain showers 1 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
25.06.2018 00–06 Light rain <1 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
06–12 Heavy rain 6 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
12–18 Heavy rain 9 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
20–02 Rain 2 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
26.06.2018 02–08 Rain 3 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Light rain <1 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
14–20 Rain 2 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
20–02 Cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
27.06.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Rain 4 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
14–20 Rain showers 4 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
28.06.2018 02–08 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Light rain showers <1 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
29.06.2018 02–08 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Rain showers 1 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
30.06.2018 02–08 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Light rain showers <1 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
01.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Fair 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
14–20 Clear sky 0 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
02.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.