HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Kukes

Dita Ora Reshje Temp. Era
20.04.2018 11–12 Fair 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
12–18 Fair 0 mm 20° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
21.04.2018 00–06 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
06–12 Clear sky 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
12–18 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
18–24 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
22.04.2018 00–06 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
06–12 Clear sky 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
12–18 Clear sky 0 mm 22° 0 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
18–24 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
23.04.2018 00–06 Clear sky 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
08–14 Clear sky 0 mm 17° 0 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
24.04.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
14–20 Partly cloudy 0 mm 26° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
25.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 16° 0 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
08–14 Fair 0 mm 17° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Fair 0 mm 25° 0 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
26.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
08–14 Partly cloudy 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
14–20 Partly cloudy 0 mm 26° 3 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
20–02 Cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
27.04.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
28.04.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 12° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
14–20 Clear sky 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
29.04.2018 02–08 Fair 0 mm 12° 0 m/s - Qetesi nga jug-juglindje
08–14 Fair 0 mm 13° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Partly cloudy 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.