HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Kraste

Dita Ora Reshje Temp. Era
25.07.2017 04–06 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
06–12 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
12–18 Light rain showers <1 mm 22° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
18–24 Fair 0 mm 20° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
26.07.2017 00–06 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
06–12 Light rain showers <1 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
12–18 Light rain showers <1 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
27.07.2017 00–06 Rain showers 2 mm 13° 0 m/s - Qetesi nga perendim
06–12 Rain 1 mm 11° 0 m/s - Ere e lehte nga juglindje
12–18 Rain showers 1 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
28.07.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
08–14 Partly cloudy 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 20° 5 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
29.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Fair 0 mm 19° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Clear sky 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
30.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Fair 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Fair 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
31.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Light rain showers <1 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Light rain showers <1 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
01.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 22° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
02.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
14–20 Clear sky 0 mm 28° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
03.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Rain showers 1 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip