HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Koplik

Dita Ora Reshje Temp. Era
23.06.2018 07–12 Fair 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Fair 0 mm 23° 3 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
18–24 Fair 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
24.06.2018 00–06 Clear sky 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
06–12 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
12–18 Fair 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
25.06.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
06–12 Cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
12–18 Cloudy 0 mm 24° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Cloudy 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
26.06.2018 02–08 Cloudy 0 mm 20° 4 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
08–14 Cloudy 0 mm 20° 4 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
14–20 Cloudy 0 mm 27° 4 m/s - Fllad i butë nga jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 24° 6 m/s - Fllad i mirë nga veri-veriperendim
27.06.2018 02–08 Clear sky 0 mm 20° 6 m/s - Fllad i mirë nga veri-veriperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 22° 6 m/s - Fllad i mirë nga veriperendim
14–20 Fair 0 mm 27° 2 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
28.06.2018 02–08 Fair 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Partly cloudy 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
29.06.2018 02–08 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Cloudy 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
20–02 Fair 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
30.06.2018 02–08 Light rain showers <1 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Partly cloudy 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
01.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Clear sky 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 29° 4 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 26° 4 m/s - Fllad i butë nga veri
02.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Clear sky 0 mm 23° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.