HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Kelcyre

Dita Ora Reshje Temp. Era
18.10.2017 20–24 Partly cloudy 0 mm 21° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
19.10.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
12–18 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
18–24 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20.10.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
18–24 Clear sky 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
21.10.2017 00–06 Fair 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 22° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
22.10.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 22° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 17° 0 m/s - Qetesi nga veri-verilindje
23.10.2017 02–08 Cloudy 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
08–14 Heavy rain 7 mm 14° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Rain 2 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
20–02 Rain 2 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
24.10.2017 02–08 Rain 4 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
08–14 Rain 1 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
14–20 Cloudy 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
20–02 Cloudy 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
25.10.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Cloudy 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
20–02 Cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
26.10.2017 02–08 Fair 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
27.10.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Cloudy 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Cloudy 0 mm 14° 2 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2017 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.