Na ndiqni

ne Instagram

Moti ne Kamze

Dita Ora Reshje Temp. Era
23.10.2018 07–12 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 23° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
24.10.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Fair 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
18–24 Fair 0 mm 17° 2 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
25.10.2018 00–06 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
06–12 Clear sky 0 mm 11° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 17° 4 m/s - Fllad i butë nga veri
20–02 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
26.10.2018 02–08 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
14–20 Clear sky 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
27.10.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
08–14 Rain showers 1 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
14–20 Rain showers 2 mm 22° 5 m/s - Fllad i butë nga jug-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
28.10.2018 02–07 Fair 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
07–13 Partly cloudy 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
13–19 Clear sky 0 mm 24° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug
19–01 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
29.10.2018 01–07 Partly cloudy 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
07–13 Partly cloudy 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
13–19 Cloudy 0 mm 25° 4 m/s - Fllad i butë nga jug
19–01 Cloudy 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
30.10.2018 01–07 Heavy rain 17 mm 21° 5 m/s - Fllad i butë nga juglindje
07–13 Rain showers 2 mm 16° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
13–19 Partly cloudy 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
19–01 Fair 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
31.10.2018 01–07 Fair 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
07–13 Fair 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
13–19 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
19–01 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
01.11.2018 01–07 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
07–13 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.