HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Fushe-Kruje

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.12.2017 10–12 Light rain showers <1 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
12–18 Rain showers 2 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
18–24 Rain showers 1 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
18.12.2017 00–06 Rain showers 2 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
06–12 Rain 2 mm 5 m/s - Fllad i butë nga jug-juglindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
18–24 Fair 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
19.12.2017 00–06 Fair 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
06–12 Clear sky 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20.12.2017 00–06 Clear sky 0 mm -1° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
07–13 Clear sky 0 mm -2° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
13–19 Clear sky 0 mm 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
19–01 Clear sky 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
21.12.2017 01–07 Clear sky 0 mm -1° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
07–13 Clear sky 0 mm -2° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
13–19 Clear sky 0 mm 0 m/s - Ere e lehte nga perendim
19–01 Clear sky 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
22.12.2017 01–07 Clear sky 0 mm -2° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
07–13 Clear sky 0 mm -2° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
13–19 Cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
19–01 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
23.12.2017 01–07 Clear sky 0 mm 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
07–13 Partly cloudy 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
13–19 Cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
19–01 Rain 4 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
24.12.2017 01–07 Rain 2 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
07–13 Cloudy 0 mm 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
13–19 Clear sky 0 mm 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
19–01 Clear sky 0 mm 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
25.12.2017 01–07 Clear sky 0 mm -1° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
07–13 Clear sky 0 mm -2° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
13–19 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
19–01 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
26.12.2017 01–07 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
07–13 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
13–19 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
19–01 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2017 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.