Na ndiqni

ne Instagram

Moti ne Fier

Dita Ora Reshje Temp. Era
23.10.2018 10–12 Cloudy 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i butë nga lindje-verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
18–24 Fair 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
24.10.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
12–18 Fair 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
25.10.2018 00–06 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
06–12 Clear sky 0 mm 13° 5 m/s - Fllad i butë nga veri
12–18 Clear sky 0 mm 17° 6 m/s - Fllad i mirë nga veri
18–24 Clear sky 0 mm 14° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
26.10.2018 00–06 Clear sky 0 mm 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 22° 4 m/s - Fllad i butë nga jugperendim
20–02 Fair 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
27.10.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 16° 3 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
14–20 Fair 0 mm 23° 8 m/s - Fllad i mirë nga jug-jugperendim
20–02 Fair 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
28.10.2018 02–07 Fair 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
07–13 Fair 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
13–19 Clear sky 0 mm 24° 5 m/s - Fllad i butë nga jug
19–01 Partly cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
29.10.2018 01–07 Partly cloudy 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
07–13 Cloudy 0 mm 18° 4 m/s - Fllad i butë nga juglindje
13–19 Rain 1 mm 23° 6 m/s - Fllad i mirë nga juglindje
19–01 Heavy rain showers 18 mm 19° 6 m/s - Fllad i mirë nga juglindje
30.10.2018 01–07 Rain showers 1 mm 18° 4 m/s - Fllad i butë nga jug
07–13 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
13–19 Fair 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
19–01 Clear sky 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
31.10.2018 01–07 Partly cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
07–13 Fair 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
13–19 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
19–01 Clear sky 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
01.11.2018 01–07 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
07–13 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
13–19 Clear sky 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
19–01 Clear sky 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.