HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Erseke

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.12.2017 10–12 Rain <1 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Sleet 1 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Light snow showers <1 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18.12.2017 00–06 Light snow showers <1 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
06–12 Cloudy 0 mm -1° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
18–24 Cloudy 0 mm -3° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
19.12.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm -5° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
06–12 Fair 0 mm -8° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
12–18 Fair 0 mm -1° 0 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
18–24 Clear sky 0 mm -7° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
20.12.2017 00–06 Clear sky 0 mm -11° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
07–13 Clear sky 0 mm -11° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
13–19 Clear sky 0 mm -1° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
19–01 Clear sky 0 mm -11° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
21.12.2017 01–07 Partly cloudy 0 mm -12° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
07–13 Clear sky 0 mm -13° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
13–19 Clear sky 0 mm -1° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
19–01 Clear sky 0 mm -11° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
22.12.2017 01–07 Clear sky 0 mm -11° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
07–13 Clear sky 0 mm -11° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
13–19 Cloudy 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
19–01 Clear sky 0 mm -7° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
23.12.2017 01–07 Partly cloudy 0 mm -8° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
07–13 Clear sky 0 mm -9° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
13–19 Cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
19–01 Cloudy 0 mm -5° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
24.12.2017 01–07 Light snow <1 mm -5° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
07–13 Snow 1 mm -5° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
13–19 Partly cloudy 0 mm -2° 4 m/s - Fllad i butë nga lindje-verilindje
19–01 Clear sky 0 mm -4° 5 m/s - Fllad i butë nga verilindje
25.12.2017 01–07 Clear sky 0 mm -8° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
07–13 Clear sky 0 mm -10° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
13–19 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
19–01 Clear sky 0 mm -7° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
26.12.2017 01–07 Clear sky 0 mm -3° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
07–13 Clear sky 0 mm -2° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
13–19 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
19–01 Clear sky 0 mm -6° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2017 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.