HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Durres

Dita Ora Reshje Temp. Era
24.03.2018 13–18 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
18–24 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
25.03.2018 00–07 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
12–18 Rain 2 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
18–24 Rain 1 mm 11° 3 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
26.03.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 11° 4 m/s - Fllad i butë nga jug-juglindje
06–12 Rain 1 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
12–18 Heavy rain showers 5 mm 13° 3 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
18–24 Heavy rain showers 7 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
27.03.2018 00–06 Heavy rain showers 9 mm 11° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
08–14 Rain showers 4 mm 11° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
14–20 Heavy rain showers 7 mm 13° 5 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
28.03.2018 02–08 Fair 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 10° 4 m/s - Fllad i butë nga jug-juglindje
14–20 Cloudy 0 mm 14° 5 m/s - Fllad i butë nga jug-jugperendim
20–02 Cloudy 0 mm 13° 4 m/s - Fllad i butë nga jug
29.03.2018 02–08 Cloudy 0 mm 13° 5 m/s - Fllad i butë nga jug
08–14 Clear sky 0 mm 13° 6 m/s - Fllad i mirë nga jug
14–20 Cloudy 0 mm 16° 7 m/s - Fllad i mirë nga jug-jugperendim
20–02 Light rain showers <1 mm 15° 7 m/s - Fllad i mirë nga jug-jugperendim
30.03.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 14° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
08–14 Fair 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
31.03.2018 02–08 Fair 0 mm 12° 2 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 13° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Cloudy 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
20–02 Cloudy 0 mm 16° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug
01.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 16° 3 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
08–14 Fair 0 mm 18° 6 m/s - Fllad i mirë nga juglindje
14–20 Light rain showers <1 mm 20° 12 m/s - Strong breeze nga jug-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 15° 6 m/s - Fllad i mirë nga jug-jugperendim
02.04.2018 02–08 Fair 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 14° 3 m/s - Fllad i butë nga jug
14–20 Clear sky 0 mm 16° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.