HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Divjake

Dita Ora Reshje Temp. Era
25.07.2017 03–06 Clear sky 0 mm 27° 7 m/s - Fllad i mirë nga jugperendim
06–12 Light rain showers <1 mm 25° 6 m/s - Fllad i mirë nga jugperendim
12–18 Fair 0 mm 28° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 28° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
26.07.2017 00–06 Fair 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
06–12 Rain showers 1 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
12–18 Light rain showers <1 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Heavy rain showers 5 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
27.07.2017 00–06 Light rain <1 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
06–12 Cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
12–18 Fair 0 mm 23° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Fair 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
28.07.2017 02–08 Fair 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 22° 3 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 28° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
29.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 28° 5 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
30.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Clear sky 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 30° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
31.07.2017 02–08 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 30° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 26° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
01.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 26° 0 m/s - Qetesi nga jug-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 31° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
02.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 27° 3 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 31° 5 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Cloudy 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
03.08.2017 02–08 Fair 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Fair 0 mm 26° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip