HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Delvine

Dita Ora Reshje Temp. Era
18.10.2017 17–18 Partly cloudy 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
18–24 Partly cloudy 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
19.10.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
18–24 Fair 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
20.10.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
18–24 Clear sky 0 mm 19° 0 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
21.10.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
22.10.2017 02–08 Clear sky 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 15° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
23.10.2017 02–08 Cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Heavy rain 38 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
14–20 Heavy rain 7 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
20–02 Rain 3 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
24.10.2017 02–08 Light rain <1 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
08–14 Cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
14–20 Cloudy 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
25.10.2017 02–08 Clear sky 0 mm 2 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Cloudy 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Cloudy 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
26.10.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
27.10.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 10° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
14–20 Cloudy 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2017 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.