HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Corovode

Dita Ora Reshje Temp. Era
25.05.2017 01–06 Partly cloudy 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
06–12 Cloudy 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Heavy rain 7 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Heavy rain 7 mm 16° 0 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
26.05.2017 00–06 Light rain showers <1 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
06–12 Rain showers 1 mm 13° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
12–18 Heavy rain showers 14 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
18–24 Fair 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
27.05.2017 00–06 Fair 0 mm 12° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
12–18 Heavy rain showers 5 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
20–02 Fair 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
28.05.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
14–20 Rain showers 1 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
29.05.2017 02–08 Clear sky 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
20–02 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
30.05.2017 02–08 Fair 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Light rain showers <1 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
14–20 Fair 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Fair 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
31.05.2017 02–08 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Fair 0 mm 19° 0 m/s - Ere e lehte nga jug
14–20 Clear sky 0 mm 25° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
01.06.2017 02–08 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 26° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
02.06.2017 02–08 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 27° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
03.06.2017 02–08 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip