Na ndiqni

ne Instagram

Moti ne Burrel

Dita Ora Reshje Temp. Era
26.09.2018 13–18 Clear sky 0 mm 17° 4 m/s - Fllad i butë nga lindje-verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
27.09.2018 00–06 Clear sky 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
06–12 Fair 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
28.09.2018 00–06 Fair 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
18–24 Partly cloudy 0 mm 19° 2 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
29.09.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
30.09.2018 02–08 Rain 1 mm 12° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
08–14 Heavy rain showers 6 mm 10° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
14–20 Rain showers 3 mm 15° 4 m/s - Fllad i butë nga lindje-verilindje
20–02 Rain 1 mm 12° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
01.10.2018 02–08 Rain showers 1 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
08–14 Cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
14–20 Fair 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 17° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
02.10.2018 02–08 Fair 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
14–20 Fair 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
03.10.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Rain showers 2 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
14–20 Rain showers 1 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
20–02 Cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
04.10.2018 02–08 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje
14–20 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
05.10.2018 02–08 Fair 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.