HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Berat

Dita Ora Reshje Temp. Era
25.05.2017 04–06 Partly cloudy 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
06–12 Heavy rain 7 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
12–18 Heavy rain 12 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Heavy rain 7 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
26.05.2017 00–06 Rain showers 4 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
06–12 Heavy rain showers 6 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
12–18 Heavy rain showers 11 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
27.05.2017 00–06 Fair 0 mm 14° 2 m/s - Ere e lehte nga juglindje
06–12 Fair 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
12–18 Rain showers 4 mm 23° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
28.05.2017 02–08 Clear sky 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
29.05.2017 02–08 Clear sky 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
08–14 Fair 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Light rain showers <1 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
30.05.2017 02–08 Fair 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 20° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Fair 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
31.05.2017 02–08 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Fair 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 26° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
01.06.2017 02–08 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
14–20 Clear sky 0 mm 28° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
02.06.2017 02–08 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 24° 0 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Clear sky 0 mm 29° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
03.06.2017 02–08 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Fair 0 mm 23° 0 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip