HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Ballsh

Dita Ora Reshje Temp. Era
20.08.2018 18–24 Fair 0 mm 29° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
21.08.2018 00–06 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
06–12 Clear sky 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
12–18 Rain showers 4 mm 31° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 27° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
22.08.2018 00–06 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
06–12 Fair 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 31° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Clear sky 0 mm 28° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
23.08.2018 00–06 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 32° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
24.08.2018 02–08 Clear sky 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 30° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
20–02 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
25.08.2018 02–08 Clear sky 0 mm 20° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Clear sky 0 mm 29° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
26.08.2018 02–08 Clear sky 0 mm 20° 2 m/s - Ere e lehte nga juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 29° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Light rain showers <1 mm 24° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug
27.08.2018 02–08 Rain showers 3 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
08–14 Rain showers 2 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
14–20 Rain showers 1 mm 23° 5 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
28.08.2018 02–08 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
14–20 Clear sky 0 mm 24° 5 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
29.08.2018 02–08 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
08–14 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
14–20 Clear sky 0 mm 24° 3 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.