HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Vallandove

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.07.2018 17–18 Light rain showers <1 mm 30° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
18–24 Fair 0 mm 28° 4 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
18.07.2018 00–06 Clear sky 0 mm 23° 4 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
06–12 Clear sky 0 mm 21° 5 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
12–18 Fair 0 mm 30° 6 m/s - Fllad i mirë nga veri-veriperendim
18–24 Clear sky 0 mm 30° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
19.07.2018 00–06 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
06–12 Partly cloudy 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
12–18 Partly cloudy 0 mm 30° 7 m/s - Fllad i mirë nga veri-veriperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 30° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
20.07.2018 00–06 Fair 0 mm 24° 5 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 24° 5 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
14–20 Fair 0 mm 31° 5 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 28° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
21.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 23° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
08–14 Clear sky 0 mm 25° 4 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 34° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 28° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
22.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Ere e lehte nga veri
08–14 Fair 0 mm 27° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 35° 4 m/s - Fllad i butë nga jug-juglindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 28° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
23.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Rain showers 3 mm 27° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
14–20 Heavy rain showers 8 mm 27° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
20–02 Rain 4 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
24.07.2018 02–08 Heavy rain 6 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Heavy rain 6 mm 21° 4 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
14–20 Rain 1 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
20–02 Partly cloudy 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
25.07.2018 02–08 Fair 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 23° 4 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
14–20 Heavy rain 5 mm 29° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Rain showers 2 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
26.07.2018 02–08 Light rain showers <1 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
08–14 Rain 3 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
14–20 Light rain showers <1 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
20–02 Rain showers 3 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.