Na ndiqni

ne Instagram

Moti ne Tetove

Dita Ora Reshje Temp. Era
26.09.2018 13–18 Partly cloudy 0 mm 14° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
27.09.2018 00–06 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri
06–12 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Clear sky 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 13° 2 m/s - Ere e lehte nga verilindje
28.09.2018 00–06 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
06–12 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
18–24 Cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
29.09.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Cloudy 0 mm 15° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Fair 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
20–02 Light rain <1 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
30.09.2018 02–08 Rain 4 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
08–14 Heavy rain 5 mm 1 m/s - Ere e lehte nga jug
14–20 Rain 1 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
20–02 Light rain showers <1 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
01.10.2018 02–08 Cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Partly cloudy 0 mm 17° 0 m/s - Qetesi nga veri-verilindje
20–02 Fair 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
02.10.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Fair 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Fair 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
20–02 Fair 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
03.10.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Partly cloudy 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
20–02 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
04.10.2018 02–08 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Clear sky 0 mm 16° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Fair 0 mm 23° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
20–02 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
05.10.2018 02–08 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Fair 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Partly cloudy 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
20–02 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.