HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Strumice

Dita Ora Reshje Temp. Era
21.05.2018 03–06 Heavy rain showers 3 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
06–12 Heavy rain showers 6 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
12–18 Heavy rain showers 6 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
18–24 Cloudy 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
22.05.2018 00–06 Fair 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
06–12 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 24° 3 m/s - Fllad i butë nga jug
18–24 Partly cloudy 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
23.05.2018 00–06 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga jug
20–02 Heavy rain 6 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
24.05.2018 02–08 Rain 2 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
08–14 Heavy rain 5 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Heavy rain showers 5 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Fair 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
25.05.2018 02–08 Fair 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Partly cloudy 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
14–20 Partly cloudy 0 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 22° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
26.05.2018 02–08 Cloudy 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
08–14 Rain showers 3 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
14–20 Rain 1 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Cloudy 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
27.05.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
14–20 Partly cloudy 0 mm 25° 2 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
20–02 Fair 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
28.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 15° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
14–20 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
29.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 13° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 26° 0 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
30.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 15° 2 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.