HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Struge

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.07.2018 16–18 Delvis skyet 0 mm 26° 3 m/s - Svak vind nga perendim
18–24 Lettskyet 0 mm 24° 3 m/s - Svak vind nga perendim
18.07.2018 00–06 Lettskyet 0 mm 19° 1 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim
06–12 Lette regnbyger <1 mm 17° 1 m/s - Flau vind nga veriperendim
12–18 Lettskyet 0 mm 25° 2 m/s - Svak vind nga jug
18–24 Klarvær 0 mm 25° 3 m/s - Svak vind nga perendim-jugperendim
19.07.2018 00–06 Klarvær 0 mm 18° 1 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim
06–12 Klarvær 0 mm 17° 1 m/s - Flau vind nga veriperendim
12–18 Lettskyet 0 mm 26° 2 m/s - Svak vind nga perendim
18–24 Klarvær 0 mm 25° 3 m/s - Lett bris nga perendim
20.07.2018 00–06 Klarvær 0 mm 19° 1 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim
08–14 Lettskyet 0 mm 21° 1 m/s - Flau vind nga juglindje
14–20 Lettskyet 0 mm 26° 1 m/s - Flau vind nga juglindje
20–02 Klarvær 0 mm 24° 2 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim
21.07.2018 02–08 Klarvær 0 mm 19° 1 m/s - Flau vind nga veri-veriperendim
08–14 Klarvær 0 mm 21° 1 m/s - Flau vind nga lindje-juglindje
14–20 Klarvær 0 mm 28° 2 m/s - Svak vind nga jug-juglindje
20–02 Klarvær 0 mm 24° 2 m/s - Svak vind nga perendim-jugperendim
22.07.2018 02–08 Klarvær 0 mm 19° 1 m/s - Flau vind nga veriperendim
08–14 Delvis skyet 0 mm 23° 0 m/s - Flau vind nga jug-juglindje
14–20 Lettskyet 0 mm 30° 4 m/s - Lett bris nga perendim-jugperendim
20–02 Lettskyet 0 mm 26° 1 m/s - Flau vind nga lindje
23.07.2018 02–08 Delvis skyet 0 mm 20° 1 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim
08–14 Lette regnbyger <1 mm 23° 1 m/s - Flau vind nga perendim
14–20 Lettskyet 0 mm 25° 3 m/s - Svak vind nga perendim-jugperendim
20–02 Delvis skyet 0 mm 21° 1 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim
24.07.2018 02–08 Lettskyet 0 mm 18° 1 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim
08–14 Regn 3 mm 20° 1 m/s - Flau vind nga jug-juglindje
14–20 Lett regn <1 mm 23° 1 m/s - Flau vind nga perendim
20–02 Lettskyet 0 mm 21° 1 m/s - Flau vind nga jugperendim
25.07.2018 02–08 Klarvær 0 mm 17° 1 m/s - Flau vind nga veriperendim
08–14 Regn 3 mm 20° 1 m/s - Flau vind nga jug-juglindje
14–20 Regn 1 mm 23° 2 m/s - Svak vind nga perendim-jugperendim
20–02 Delvis skyet 0 mm 21° 1 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim
26.07.2018 02–08 Lettskyet 0 mm 18° 1 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim
08–14 Regnbyger 2 mm 20° 1 m/s - Flau vind nga jugperendim
14–20 Lette regnbyger <1 mm 24° 3 m/s - Svak vind nga perendim-jugperendim
20–02 Delvis skyet 0 mm 20° 2 m/s - Svak vind nga perendim-jugperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.