HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Shkup

Dita Ora Reshje Temp. Era
24.03.2018 15–18 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
18–24 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
25.03.2018 00–07 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri
06–12 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
12–18 Rain 2 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
18–24 Rain 3 mm 4 m/s - Fllad i butë nga lindje
26.03.2018 00–06 Cloudy 0 mm 2 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
06–12 Cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
12–18 Light rain <1 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
18–24 Partly cloudy 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
27.03.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
14–20 Rain showers 1 mm 12° 0 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
20–02 Cloudy 0 mm 10° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
28.03.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri
08–14 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
29.03.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 12° 3 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
30.03.2018 02–08 Fair 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
08–14 Fair 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
14–20 Partly cloudy 0 mm 20° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
31.03.2018 02–08 Cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Cloudy 0 mm 20° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Partly cloudy 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
01.04.2018 02–08 Clear sky 0 mm 13° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 12° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Fair 0 mm 24° 4 m/s - Fllad i butë nga lindje-juglindje
20–02 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
02.04.2018 02–08 Fair 0 mm 10° 3 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
08–14 Clear sky 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 19° 4 m/s - Fllad i butë nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 11° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.