Na ndiqni

ne Instagram

Moti ne Radovish

Dita Ora Reshje Temp. Era
15.11.2018 07–12 Clear sky 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
12–18 Clear sky 0 mm 13° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
18–24 Clear sky 0 mm 2 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
16.11.2018 00–06 Clear sky 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
06–12 Fair 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
12–18 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
18–24 Fair 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
17.11.2018 00–06 Fair 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri
06–12 Cloudy 0 mm 2 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
12–18 Cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
19–01 Cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
18.11.2018 01–07 Light rain <1 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
07–13 Rain 4 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
13–19 Heavy rain 5 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
19–01 Heavy rain 6 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
19.11.2018 01–07 Rain showers 1 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
07–13 Clear sky 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
13–19 Partly cloudy 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
19–01 Cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri
20.11.2018 01–07 Cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
07–13 Rain 3 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
13–19 Rain 3 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
19–01 Heavy rain 5 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
21.11.2018 01–07 Rain showers 1 mm 10° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
07–13 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
13–19 Partly cloudy 0 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim
19–01 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
22.11.2018 01–07 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
07–13 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
13–19 Fair 0 mm 11° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
19–01 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
23.11.2018 01–07 Cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veriperendim
07–13 Cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
13–19 Cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
19–01 Cloudy 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
24.11.2018 01–07 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-juglindje
07–13 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje-verilindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.