HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Probishtip

Dita Ora Reshje Temp. Era
21.08.2017 00–06 Rain 1 mm 22° 4 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
06–12 Partly cloudy 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
12–18 Fair 0 mm 22° 6 m/s - Fllad i mirë nga veri-veriperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 20° 6 m/s - Fllad i mirë nga veri-veriperendim
22.08.2017 00–06 Fair 0 mm 17° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
06–12 Clear sky 0 mm 15° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
12–18 Clear sky 0 mm 22° 7 m/s - Fllad i mirë nga veri-veriperendim
18–24 Clear sky 0 mm 22° 6 m/s - Fllad i mirë nga veri-veriperendim
23.08.2017 00–06 Clear sky 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
06–12 Clear sky 0 mm 11° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
12–18 Clear sky 0 mm 24° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 21° 4 m/s - Fllad i butë nga veri
24.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 28° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
25.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 16° 0 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 22° 1 m/s - Ere e lehte nga juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 29° 2 m/s - Ere e lehte nga jug-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
26.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
08–14 Clear sky 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
14–20 Clear sky 0 mm 32° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 26° 3 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
27.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 20° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 25° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 33° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
20–02 Clear sky 0 mm 26° 4 m/s - Fllad i butë nga veri
28.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 32° 4 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 25° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
29.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
08–14 Partly cloudy 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 32° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
20–02 Clear sky 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
30.08.2017 02–08 Clear sky 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Cloudy 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip