HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Prilep

Dita Ora Reshje Temp. Era
21.05.2018 02–06 Light rain showers <1 mm 13° 2 m/s - Ere e lehte nga verilindje
06–12 Light rain showers <1 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
12–18 Heavy rain 5 mm 20° 2 m/s - Ere e lehte nga lindje
18–24 Partly cloudy 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
22.05.2018 00–06 Fair 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
06–12 Clear sky 0 mm 13° 0 m/s - Qetesi nga lindje-verilindje
12–18 Rain showers 1 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
18–24 Fair 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
23.05.2018 00–06 Fair 0 mm 15° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
06–12 Partly cloudy 0 mm 15° 0 m/s - Qetesi nga lindje-juglindje
12–18 Rain 2 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
20–02 Rain showers 1 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
24.05.2018 02–08 Rain 1 mm 13° 2 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
08–14 Rain 4 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
14–20 Rain 1 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-juglindje
20–02 Cloudy 0 mm 15° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
25.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 13° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Fair 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Fair 0 mm 23° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
20–02 Fair 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
26.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 14° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Fair 0 mm 23° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
20–02 Fair 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
27.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 14° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 23° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 18° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
28.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 15° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 22° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 17° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
29.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 24° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
30.05.2018 02–08 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.