HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Oher

Dita Ora Reshje Temp. Era
25.05.2017 05–06 Cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
06–12 Rain 1 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
12–18 Rain 4 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
18–24 Heavy rain 8 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
26.05.2017 00–06 Heavy rain 7 mm 13° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
06–12 Cloudy 0 mm 11° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
12–18 Cloudy 0 mm 14° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
18–24 Partly cloudy 0 mm 15° 5 m/s - Fllad i butë nga veri
27.05.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
06–12 Cloudy 0 mm 12° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 16° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 14° 3 m/s - Fllad i lehte nga verilindje
28.05.2017 02–08 Partly cloudy 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 14° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
14–20 Fair 0 mm 18° 4 m/s - Fllad i butë nga verilindje
20–02 Clear sky 0 mm 16° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
29.05.2017 02–08 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 15° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
14–20 Clear sky 0 mm 19° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga lindje-verilindje
30.05.2017 02–08 Clear sky 0 mm 12° 2 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
14–20 Partly cloudy 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
31.05.2017 02–08 Clear sky 0 mm 14° 1 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
08–14 Fair 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
14–20 Clear sky 0 mm 21° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 18° 2 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
01.06.2017 02–08 Clear sky 0 mm 15° 0 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Fair 0 mm 17° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
14–20 Clear sky 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug
20–02 Fair 0 mm 19° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
02.06.2017 02–08 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
08–14 Clear sky 0 mm 17° 0 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-juglindje
20–02 Clear sky 0 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
03.06.2017 02–08 Clear sky 0 mm 16° 1 m/s - Ere e lehte nga veri
08–14 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

Radio Shqip