HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Negotine

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.07.2018 20–24 Partly cloudy 0 mm 25° 2 m/s - Ere e lehte nga jugperendim
18.07.2018 00–06 Clear sky 0 mm 24° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim
06–12 Fair 0 mm 22° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Fair 0 mm 31° 6 m/s - Fllad i mirë nga veri-veriperendim
18–24 Clear sky 0 mm 31° 5 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
19.07.2018 00–06 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
06–12 Partly cloudy 0 mm 21° 0 m/s - Ere e lehte nga jug-juglindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 31° 6 m/s - Fllad i mirë nga veri-veriperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 31° 5 m/s - Fllad i butë nga veri
20.07.2018 00–06 Partly cloudy 0 mm 25° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 25° 3 m/s - Fllad i butë nga veriperendim
14–20 Fair 0 mm 32° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 28° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-veriperendim
21.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
08–14 Clear sky 0 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Clear sky 0 mm 35° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
20–02 Clear sky 0 mm 30° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
22.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 27° 0 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
14–20 Clear sky 0 mm 38° 2 m/s - Fllad i lehte nga jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 31° 2 m/s - Fllad i lehte nga jug-jugperendim
23.07.2018 02–08 Clear sky 0 mm 24° 2 m/s - Fllad i lehte nga lindje
08–14 Partly cloudy 0 mm 26° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Rain showers 3 mm 32° 3 m/s - Fllad i lehte nga juglindje
20–02 Rain 3 mm 23° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
24.07.2018 02–08 Heavy rain 8 mm 21° 0 m/s - Qetesi nga veriperendim
08–14 Rain 2 mm 21° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
14–20 Heavy rain 5 mm 26° 3 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Partly cloudy 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
25.07.2018 02–08 Partly cloudy 0 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
08–14 Fair 0 mm 23° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
14–20 Rain showers 3 mm 30° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
20–02 Light rain showers <1 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga jug
26.07.2018 02–08 Light rain showers <1 mm 21° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
08–14 Partly cloudy 0 mm 23° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
14–20 Rain showers 1 mm 29° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
20–02 Rain showers 2 mm 24° 1 m/s - Ere e lehte nga veri-veriperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2018 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.