HoroskopiShqip.com
Lexo Horoskopin Ditor, Javor, Mujor...

Moti ne Manastir

Dita Ora Reshje Temp. Era
17.12.2017 12–18 Rain showers 2 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-verilindje
18–24 Light sleet showers <1 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
18.12.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
06–12 Partly cloudy 0 mm -1° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
12–18 Light snow showers <1 mm 2 m/s - Ere e lehte nga verilindje
18–24 Cloudy 0 mm -1° 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
19.12.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm -1° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
06–12 Partly cloudy 0 mm -4° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
12–18 Partly cloudy 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veri
18–24 Partly cloudy 0 mm -5° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
20.12.2017 00–06 Fair 0 mm -5° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
07–13 Clear sky 0 mm -7° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
13–19 Clear sky 0 mm -1° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
19–01 Clear sky 0 mm -5° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
21.12.2017 01–07 Clear sky 0 mm -6° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
07–13 Clear sky 0 mm -7° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
13–19 Clear sky 0 mm -1° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
19–01 Clear sky 0 mm -6° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
22.12.2017 01–07 Clear sky 0 mm -6° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
07–13 Clear sky 0 mm -6° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
13–19 Cloudy 0 mm 3 m/s - Fllad i lehte nga veri-veriperendim
19–01 Fair 0 mm -3° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
23.12.2017 01–07 Partly cloudy 0 mm -4° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
07–13 Partly cloudy 0 mm -6° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
13–19 Fair 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga verilindje
19–01 Cloudy 0 mm -4° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
24.12.2017 01–07 Snow 1 mm -2° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
07–13 Snow 3 mm -3° 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
13–19 Fair 0 mm -1° 4 m/s - Fllad i butë nga veri-verilindje
19–01 Clear sky 0 mm -3° 2 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
25.12.2017 01–07 Clear sky 0 mm -7° 3 m/s - Fllad i lehte nga veriperendim
07–13 Clear sky 0 mm -8° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
13–19 Clear sky 0 mm 1 m/s - Ere e lehte nga veri-verilindje
19–01 Clear sky 0 mm -6° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
26.12.2017 01–07 Fair 0 mm -5° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim
07–13 Clear sky 0 mm -5° 1 m/s - Ere e lehte nga perendim-jugperendim
13–19 Clear sky 0 mm 2 m/s - Fllad i lehte nga veri
19–01 Clear sky 0 mm -1° 2 m/s - Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK.

MotiLokal

Nisur ne Prill 2013, motilokal.com eshte programi me i plote shqiptar qe jep te dhenat e sakta te motit aktual dhe parashikimit te motit per qytetet shqiptare dhe me gjere. Parashikimi i motit perfshine 10 dite, me te dhenat e temperaturave minimale dhe maksimale te dites.

Moti ne qytetin tuaj

Shperndaje

© 2013 - 2017 MotiLokal. Te gjitha te drejtat jane te rezervuara.